Current Weather Forgiaro-Cardirò
Current weather for the city of Forgiaro-Cardirò. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 19. 5. (13:00) to 20. 5. (00:00)
11°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 17°C |
