Current Weather Fiano Romano
Current weather for the city of Fiano Romano. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 16. 5. (20:00)
Thunderstorms
Valid to 16. 5. (20:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 17°C |
