- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Ferrières-en-Brie
Current Weather Ferrières-en-Brie
Current weather for the city of Ferrières-en-Brie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 2. 5. (00:00)
24°C
feels like 25°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
