- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Évaux-les-Bains
Current Weather Évaux-les-Bains
Current weather for the city of Évaux-les-Bains. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 16. 5. (00:00)
10°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 66 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
