- Weather
- Greece
- Central Greece
- Euboea Island
Current Weather Euboea Island
Current weather for the city of Euboea Island. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 20°C |
