Current Weather Erice
Current weather for the city of Erice. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 31. 5. (13:00) to 31. 5. (20:00)
17°C
feels like 18°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 15°C |
