- Weather
- Kyrgyzstan
- Osh
- Er-Bulak
Current Weather Er-Bulak
Current weather for the city of Er-Bulak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 9°C |
