- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Ediger-Eller
Current Weather Ediger-Eller
Current weather for the city of Ediger-Eller. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 42 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
