- Weather
- Republic of Ireland
- Leinster
- Edenderry
Current Weather Edenderry
Current weather for the city of Edenderry. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 59 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
