Current Weather Domnești-Târg
Current weather for the city of Domnești-Târg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
