Current Weather Domnești-Târg
Current weather for the city of Domnești-Târg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
