Current Weather Dmitriyevo-Polivanovo
Current weather for the city of Dmitriyevo-Polivanovo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 14°C |
