- Weather
- United Arab Emirates
- Fujairah Emirate
- Dibba Al-Fujairah
Current Weather Dibba Al-Fujairah
Current weather for the city of Dibba Al-Fujairah. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 35°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 33°C |
