- Weather
- Bangladesh
- Rajshahi Division
- Dhāmkuri
Current Weather Dhāmkuri
Current weather for the city of Dhāmkuri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 30°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 29°C |
