- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Deounsaem
Current Weather Deounsaem
Current weather for the city of Deounsaem. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 24°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
