- Weather
- Russia
- Tyva Republic
- Dën-Terek
Current Weather Dën-Terek
Current weather for the city of Dën-Terek. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 50 % |
| dew point | -13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -11°C |
| Average: | 6°C |
