Current Weather Dehsūr-e ‘Olyā
Current weather for the city of Dehsūr-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 15 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
