Current Weather Deh-e Aḩmad
Current weather for the city of Deh-e Aḩmad. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 9 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 21°C |
