Current Weather Dębsk
Current weather for the city of Dębsk. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 15. 5. (15:00) to 15. 5. (22:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 13°C |
