Current Weather Darrreh-ye Robāţ
Current weather for the city of Darrreh-ye Robāţ. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 31°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 25°C |
