Current Weather Darreh-ye Līdūnī
Current weather for the city of Darreh-ye Līdūnī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
