- Weather
- Iran
- East Azerbaijan
- Darreh-ye Gūy
Current Weather Darreh-ye Gūy
Current weather for the city of Darreh-ye Gūy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
