Current Weather Darreh-ye Dālān-e Kūchak
Current weather for the city of Darreh-ye Dālān-e Kūchak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 38°C
| wind | 21 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 10 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 23°C |
