Current Weather Cuta
Current weather for the city of Cuta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 28. 5. (20:00)
Rain
Valid from 29. 5. (08:00) to 29. 5. (20:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
