- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Courcelles-Le-Roi
Current Weather Courcelles-Le-Roi
Current weather for the city of Courcelles-Le-Roi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
