Current Weather Coulimer
Current weather for the city of Coulimer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 31. 5. (00:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
