- Weather
- Republic of Peru
- Cusco
- Coror
Current Weather Coror
Current weather for the city of Coror. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 8°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 44 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 15°C |
