- Weather
- Romania
- Caraş-Severin
- Coronini
Current Weather Coronini
Current weather for the city of Coronini. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid from 1. 5. (01:00) to 2. 5. (01:00)
12°C
feels like 11°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
