- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Cornusse
Current Weather Cornusse
Current weather for the city of Cornusse. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
25°C
feels like 26°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 37 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
