- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Cornillon-Confoux
Current Weather Cornillon-Confoux
Current weather for the city of Cornillon-Confoux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 23°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
