- Weather
- France
- Provence-Alpes-Côte d'Azur Region
- Cornillon-Confoux
Current Weather Cornillon-Confoux
Current weather for the city of Cornillon-Confoux. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
