- Weather
- France
- Brittany Region
- Cornillé
Current Weather Cornillé
Current weather for the city of Cornillé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
18°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
