- Weather
- United States of America
- Michigan
- Copemish
Current Weather Copemish
Current weather for the city of Copemish. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like -1°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
