- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Contamine-sur-Arve
Current Weather Contamine-sur-Arve
Current weather for the city of Contamine-sur-Arve. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 11°C |
