- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Contamine-sur-Arve
Current Weather Contamine-sur-Arve
Current weather for the city of Contamine-sur-Arve. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
