Current Weather Complementación Ejido Baca Calderón
Current weather for the city of Complementación Ejido Baca Calderón. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
33°C
feels like 37°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 25°C |
