- Weather
- United States of America
- New York
- Cold Brook
Current Weather Cold Brook
Current weather for the city of Cold Brook. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Freeze
Valid to 22. 5. (08:00)
Frost
Valid to 22. 5. (08:00)
3°C
feels like 2°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1030 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
