- Weather
- Italy
- Friuli Venezia Giulia
- Codroipo
Current Weather Codroipo
Current weather for the city of Codroipo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 30. 4. (02:00) to 1. 5. (00:00)
Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
15°C
feels like 16°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 15°C |
