- Weather
- Italy
- Emilia-Romagna
- Codrea
Current Weather Codrea
Current weather for the city of Codrea. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid from 4. 5. (02:00) to 5. 5. (02:00)
Thunderstorms
Valid from 4. 5. (02:00) to 6. 5. (00:00)
26°C
feels like 28°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
