- Weather
- Russia
- Republic of Karelia
- Chuy-Navolok
Current Weather Chuy-Navolok
Current weather for the city of Chuy-Navolok. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
