- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Ch’uronbo-ri
Current Weather Ch’uronbo-ri
Current weather for the city of Ch’uronbo-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 72 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 13°C |
