- Weather
- North Korea
- Yanggang-do
- Chungbong-ni
Current Weather Chungbong-ni
Current weather for the city of Chungbong-ni. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 11°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 44 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
