Current Weather Chū’īdeh-ye Do
Current weather for the city of Chū’īdeh-ye Do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
35°C
feels like 39°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 34°C |
