- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Chubau-dong
Current Weather Chubau-dong
Current weather for the city of Chubau-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 35°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 18°C |
