- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Choisy-le-Roi
Current Weather Choisy-le-Roi
Current weather for the city of Choisy-le-Roi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 86 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 10°C |
