- Weather
- Republic of Korea
- Gyeonggi-do
- Chipkŏ-mal
Current Weather Chipkŏ-mal
Current weather for the city of Chipkŏ-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
