- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Chêne-en-Semine
Current Weather Chêne-en-Semine
Current weather for the city of Chêne-en-Semine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Avalanche Warning
Valid to 13. 5. (00:00)
10°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
