- Weather
- Italy
- Aosta Valley
- Chef-Lieu
Current Weather Chef-Lieu
Current weather for the city of Chef-Lieu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 29. 4. (02:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
