Current Weather Chatel-Chéhéry
Current weather for the city of Chatel-Chéhéry. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 7°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
