- Weather
- France
- Brittany Region
- Chartres-de-Bretagne
Current Weather Chartres-de-Bretagne
Current weather for the city of Chartres-de-Bretagne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 61 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
